Fakulta

Napíš príbeh a vyhraj! Cestovateľská súťaž pre študentov VŠ

Hľadáme tie najzaujímavejšie príbehy z cestovateľských ciest - vtipné, poučné, dobrodružné, strašidelné, inšpirujúce alebo dojímavé príbehy. Jedinečné zážitky, ktoré zbierame, keď objavujeme neznáme miesta a začneme vďaka nim svet vidieť inak.
Presvedči nás, že práve tvoj (vymyslený alebo zažitý) príbeh stojí za zdieľanie.
Ak budeš mať navyše záujem podeliť sa so svetom o svoj talent, tvoje výherné vypracovanie potom radi zverejníme na webe Cestovanie.sme.sk. Veríme, že ti pomôže v tvojej kariére, ako súčasť tvojho portfólia. 😉
 
Známa cestovná kancelária Dovolenka.sme.sk organizuje súťaž pre študentov vysokých škôl.

Ako sa zapojiť do súťaže?
Podeľ sa s nami o inšpiratívny cestovateľský príbeh - vymyslený alebo zažitý. Spracovanie je voliteľné. Či už sa rozhodneš napísať pútavú poviedku, vytvoriť graficky zaujímavú prezentáciu alebo zostrihať cestovateľský vlog, forma spracovania je na tebe.
Čo môžeš vyhrať?
Hrá sa o 3 x voucher v hodnote 300 € na zájazd podľa výberu výhercu. Či už ťa láka oddych na prekrásnych plážach Grécka, príroda na Kanárskych ostrovoch, spoznávanie kultúry v Turecku alebo skúmanie histórie na poznávacom zájazde, voucher môžeš uplatniť na ktorúkoľvek dovolenku podľa svojich predstáv.
Ako sa zúčastniť?
Prečítaj si presné pravidlá na stránke súťaže a pošli svoje vypracovanie do 30. apríla 2023 na email .

Obrázok Súťaž pre študentov VŠ

 

Kontaktné informácie

Filozofická fakulta
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Štefánikova 67, 949 01 Nitra

tel: +421 37 6408 444
fax: +421 37 6408 500

ico-facebook    Instagram Logo