do 30. apríla 2020 a elektronicky

Cena za prínos v oblasti kultúry pre kolektív Katedry manažmentu kultúry a turizmu

Dňa 3. augusta 2017 sa v Gymnáziu Jána Kollára so žiackym domovom v Báčskom Petrovci konalo slávnostné zasadnutie Národnostnej rady slovenskej národnostnej menšiny. Na zasadnutí udelili plakety a ceny zaslúžilým jednotlivcom a kolektívom.
Jedno z ocenení - cena Národnostnej rady slovenskej národnostnej menšiny za prínos v oblasti kultúry – putovala aj kolektívu pracovníkov Katedry manažmentu kultúry a turizmu Filozofickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre pod vedením prof. PhDr. Jaroslava Čukana, Csc., ktorý cenu aj prebral.
Srdečne blahoželáme.
cukan cena
Zdroj textu a fotografie: Hlas ľudu