Campus France na Katedre romanistiky

Vo štvrtok 24. 11. 2016 sa študentom UKF predstavila Národná agentúra pre francúzske vysoké školstvo Campus France, ktorá ponúka informačný servis, poradenstvo a pomoc pri zápise či prestupe na francúzsku vysokú školu.
Zástupcovia Francúzskeho kultúrneho inštitútu v Bratislave študentom vysvetlili možnosti štúdia na francúzskych vysokých školách. Campus France ponúka  pomoc slovenským študentom alebo cudzincom žijúcim na Slovensku, ktorí sa rozhodli pre štúdium vo Francúzsku, s cieľom uľahčiť mobilitu. Pomáha a radí študentom počas celej prípravy na štúdium aj počas štúdia.
Ak ste sa prednášky nestihli zúčastniť osobne a máte záujem zistiť viac o univerzitách a študijných programoch vo Francúzsku, neváhajte sa opýtať priamo v Campus France na Slovensku: http://www.slovaquie.campusfrance.org/sk/theme/campusfrance-2