Príď k nám študovať
Podávanie prihlášok sme predĺžili
do 30. apríla 2020 a elektronicky

Prezentácia pilotného projektu eTwinning

Katedra anglistiky a amerikanistiky FF UKF v Nitre zorganizovala dňa 11. novembra 2016 informačný seminár eTwinning – školské projekty a medzinárodné partnerstvá na internete. Projekt eTwinning patrí medzi úspešné a obľúbené aktivity, ktoré dlhoročne podporuje Európska únia s cieľom zlepšovať interkultúrne povedomie, jazykové zručnosti a medzinárodné kontakty žiakov a študentov.
Nedávna iniciatíva Európskej únie rozširuje pôsobenie eTwinning-u okrem materských, základných a stredných škôl aj na sféru vysokých škôl. Katedra anglistiky a amerikanistiky FF UKF bola v tomto smere oslovená k spolupráci s Pracoviskom NSS – Národná služba pre elektronickú spoluprácu škôl. Spolupráca predpokladá aktívne zapojenie Filozofickej fakulty do jedného z pilotných projektov eTwinning-u pre oblasť univerzít na Slovensku. Informačný seminár pre študentov pripravila reprezentantka NSS Gabriela Podolanová a ambasádorka eTwinning-u Mgr. Alexandra Gábor.
V dohľadnej dobe plánujeme vytvoriť tím motivovaných študentov a vyskúšať si medzinárodnú spoluprácu eTwinning v praxi. Projekt je otvorený všetkým študentom FF UKF, bez ohľadu na študijnú kombináciu.
baner ponuka studia1
baner ponuka bakalarbaner ponuka magisterskebaner ponuka doktorandske

Kalendár udalostí

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
Žiadne udalosti na zobrazenie

Kontaktné informácie

Filozofická fakulta
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Štefánikova 67, 949 74 Nitra

tel: +421 37 6408 444
fax: +421 37 6408 500

ico-facebook
 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem