Príď k nám študovať
Podávanie prihlášok sme predĺžili
do 30. apríla 2020 a elektronicky

Projekt Škola na dotyk Univerzita aj pre pracovníkov FF UKF

V pondelok 6. júna 2016 popoludní sa v tabletovej učebni Katedry matematiky FPV UKF v Nitre zišlo sedemnásť pracovníkov katedier Filozofickej fakulty UKF v Nitre, ktorí prejavili záujem oboznámiť sa s možnosťami, ktoré ponúkajú tablety vo vyučovaní. Je potešiteľné, že projekt Škola na dotyk Univerzita, ktorý začala FPV UKF v Nitre realizovať v apríli 2015, sa tak úspešne posúva na ďalšie pracoviská UKF.
Úvod do vybraných funkcií a aplikácií tabletu predstavili  pracovníci spoločnosti Edulab: Ján Machaj (riaditeľ), Miloš Bélik a Mário Varga. Kolegov z FF na pôde FPV pozdravil aj prodekan pre rozvoj FPV Mgr. Ján Skalka, PhD. , ktorý sa k možnosti, aby sa aj študenti učiteľstva humanitných predmetov už počas univerzitného štúdia oboznámili s využívaním tabletov vo vyučovaní, vyjadril veľmi pozitívne.
Rozvrh v tabletovej učebni na Katedre matematiky FPV UKF v Nitre, ktorú v akademickom roku 2015/2016 pravidelne využívali pracovníci a študenti Katedry matematiky, Katedry fyziky, Katedry informatiky, Katedry geografie a regionálneho rozvoja a Katedry ekológie a environmetalistity, bude v zimnom semestri operatívne prispôsobené i na privítanie vyučujúcich a študentov z Katedry histórie, Katedry romanistiky, Katedry germanistiky, Katedry slovenského jazyka a literatúry, Katedry anglistiky a amerikanistiky, Katedry rusistiky, Katedry filozofie a Ústavu literárnej a umeleckej komunikácie. Kontaktnou osobou projektu Škola na dotyk Univerzita na FF UKF v Nitre je Mgr. Miroslav Fedor.
baner ponuka studia1
baner ponuka bakalarbaner ponuka magisterskebaner ponuka doktorandske

Kalendár udalostí

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
Žiadne udalosti na zobrazenie

Kontaktné informácie

Filozofická fakulta
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Štefánikova 67, 949 74 Nitra

tel: +421 37 6408 444
fax: +421 37 6408 500

ico-facebook
 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem