Univerzita ocenila vysokoškolských učiteľov

V utorok 22. marca 2016 rektor Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre prof. RNDr. Ľubomír Zelenický, CSc., pri príležitosti Dňa učiteľov odovzdal v priestoroch Divadla Andreja Bagara v Nitre ďakovné listy a ocenenia vysokoškolským učiteľom, ktorých nominovali dekani fakúlt. Slávnostného aktu sa zúčastnili okrem vedenia univerzity aj zástupcovia fakúlt z radov pedagógov a za vedenie Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva dekan doc. PhDr. Rastislav Rosinský, PhD.
Rektor UKF v Nitre vo svojom príhovore vyjadril úctu a poďakovanie za ich náročnú a zodpovednú prácu, ktorou dennodenne prispievajú k všestrannosti rozvoja univerzity a ku kreujúcemu sa profilu študentov našej Alma mater. „Úprimne vám želám, aby ste svojím osobným príkladom naďalej zvýrazňovali ľudské hodnoty na ceste za vzdelaním. Prajem vám veľa tvorivých síl v ďalšej náročnej, ale krásnej práci“, povedal.
Slávnosť zakončilo divadelné predstavenie s názvom Dámska šatňa, prostredníctvom ktorého vedenie univerzity vyjadrilo vďaku práci vysokoškolským učiteľom. Predstavenie bolo venované všetkým, ktorí vzdelávajú a vychovávajú novú generáciu na úrovni vysokého školstva a snažia sa o rozvoj tvorivosti, slobody premýšľania, osobnej a profesijnej zodpovednosti u študentov.

Kontaktné informácie

Filozofická fakulta
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Štefánikova 67, 949 01 Nitra

tel: +421 37 6408 444
fax: +421 37 6408 500

ico-facebook    Instagram Logo
 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem