Po covidovej pauze sa vrátili aj imatrikulácie

V stredu 9. novembra 2022 sa v aule univerzity uskutočnili slávnostné imatrikulácie študentov 1. ročníka bakalárskych študijných programov. Je to ďalšie zo slávnostných podujatí, ktoré sa po dvojročnej vynútenej pauze opäť vracia na akademickú pôdu. Imatrikulačnou slávnosťou sa z prijatých a zapísaných uchádzačov o štúdium stávajú riadni študenti denného bakalárskeho štúdia na Filozofickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.
Okrem vedenia fakulty sa na slávnosti zúčastnili aj zástupcovia katedier a zástupkyňa študentskej časti Akademického senátu Filozofickej fakulty UKF v Nitre. Imatrikulačný list si študenti prevzali z rúk dekana Filozofickej fakulty UKF v Nitre prof. PhDr. Martina Hetényiho, PhD., a prodekana pre vzdelávanie Mgr. Patrika Petráša, PhD. Na imatrikulačnom liste študenti nájdu aj imatrikulačný sľub, ktorý na slávnosti skladali.
Všetkým imatrikulovaným študentom srdečne blahoželáme, prajeme veľa úspechov v štúdiu a príjemne strávené roky štúdia v starobylej Nitre.
Text: Mgr. Patrik Petráš, PhD.
Foto: PaedDr. Peter Horváth

Kontaktné informácie

Filozofická fakulta
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Štefánikova 67, 949 01 Nitra

tel: +421 37 6408 444
fax: +421 37 6408 500

ico-facebook    Instagram Logo
 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem