Občas Nečas čakajú zmeny

S online prezentáciou súvisí najväčšia zmena – končí sa printové vydávanie študentského časopisu a pripravuje sa nová webová stránka v modernom dizajne.

V študentskom univerzitnom časopise Občas Nečas pre našich čitateľov pripravujeme zmeny. Naším dlhodobým cieľom je poskytovať zaujímavé informácie prostredníctvom publicistických textov na rôzne témy.
V akademickom roku 2022/2023 sme sa rozhodli časopis vylepšiť. Pripravujeme novú webovú stránku. Nový moderný dizajn zlepší zážitok z čítania našich prác, ktoré budú viac zamerané na univerzitné dianie a udalosti v Nitre.
Chceme byť viac súčasťou univerzitného diania a študentského života našich kolegov. Budeme sa preto snažiť oslovovať vás na sociálnych sieťach. Prostredníctvom nich nám môžete napísať i pripomienku či komentár. Poslúži vám na to aj online formulár.
S online prezentáciou súvisí snáď najväčšia zmena. Zastavujeme printové vydávanie nášho média. Tento spôsob vydávania bol neefektívny a chceme našu prácu sprehľadniť. Všetky vydané texty preto nájdete výlučne na našom webe.
Na zavedenie všetkých zmien potrebujeme vás. Ambicióznych mladých ľudí, ktorých zaujíma dianie okolo nich. Ak vás baví písať, pridajte sa k nám. Občas Nečas nie je len pre študentov mediálnych odborov. Zaujíma nás dianie na každej fakulte. Ak si na vlastnú tvorbu zatiaľ netrúfate, no máte pre nás zaujímavý tip, môžete nás kontaktovať tiež.
Všetkým študentom a zamestnancom UKF želáme príjemný a úspešný štart do nového semestra. Dúfame, že nám zostanete verní aj naďalej.
V mene celej redakcie ON Oliver Remiaš, šéfredaktor časopisu Občas Nečas
foto: Jana Černáková, R – Oddelenie médií

Kontaktné informácie

Filozofická fakulta
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Štefánikova 67, 949 01 Nitra

tel: +421 37 6408 444
fax: +421 37 6408 500

ico-facebook    Instagram Logo
 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem