Pomoc pre zahraničných študentov

Vzhľadom na ozbrojený vojenský konflikt na Ukrajine vedenie Univerzity Konštantína Filozofa vyzýva všetkých zahraničných študentov, aby sa v prípade potreby obrátili na Študentské centrum UKF.
Študenti môžu kontaktovať manažéra centra, ktorým je Mgr. Miroslav Tvrdík, PhD., alebo určených poradcov. Pre študentov, ktorí komunikujú v ukrajinskom jazyku, je k dispozícii Mgr. Valerii Volodymyrovych Popovych, poradenské služby pre rusky hovoriacich študentov zabezpečuje Mgr. Pavol Vakoš. Obrátiť sa môžete aj na Oddelenie pre medzinárodné vzťahy.
V prípade akýchkoľvek otázok či problémov, týkajúcich sa štúdia, kontaktujte dekana alebo prodekana pre vzdelávanie svojej fakulty.

ico-facebook    Instagram Logo