Začiatok akademického roka 2021/2022

Vážené študentky, vážení študenti,
vítame Vás v novom akademickom roku 2021/2022 a oznamujeme Vám, že akademický rok na UKF v Nitre sa začína v pondelok 20. septembra 2021 riadnou prezenčnou výučbou podľa platných rozvrhov zverejnených v AIS.
Prvákom dávame do pozornosti inštruktáže, ktoré pre jednotlivé študijné programy pripravili na katedrách študijní poradcovia, tzv. tútori, aby čerstvým študentom pomohli zorientovať sa v novom prostredí. Termíny inštruktáží sú konkretizované v harmonograme a študenti prvých ročníkov na nich dostanú okrem informácií aj preukaz študenta (ISIC) v prípade, že si ho dosiaľ nevyzdvihli a majú potvrdený elektronický zápis.
Pripomíname Vám, že vo všetkých priestoroch UKF platí povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest (rúško, respirátor) podľa jednotlivých stupňov Covid Automatu a vyhlášky č. 237/2021 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky https://www.uvzsr.sk/docs/info/ut/vyhlaska_237.pdf. Je potrebné rešpektovať usmernenia hlavného hygienika SR k realizácii protiepidemických opatrení počas prezenčnej výučby na vysokých školách https://www.uvzsr.sk/docs/info/covid19/Usmernenie_HH_VS.pdf a dodržiavať odporúčané odstupy a zvýšenú hygienu rúk (pravidlo „R-O-R“).
Prajeme Vám úspešný školský rok, pevné zdravie a čo najdlhšie spoločne strávený čas na prezenčnom vyučovaní.

Kontaktné informácie

Filozofická fakulta
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Štefánikova 67, 949 01 Nitra

tel: +421 37 6408 444
fax: +421 37 6408 500

ico-facebook    Instagram Logo
 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem